Şekercan Frigo | Hakkımızda
6327
page,page-id-6327,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.3,vc_responsive
 

Hakkımızda

meta111
ŞEKERCAN ULUSL.NAKL.OTOM.GIDA MADD. İNŞ.SAN.TİC.LTD ŞTİ

 

   Firmamız, 2004 yılında ‘Söz Verdiğimiz Zamanda, Söz Verdiğimiz Gibi’ parolasıyla Hacı Kemal ŞEKER tarafından Konya’da kurulmuştur. Halen siz değerli müşterilerimize, 5.000 m²  tır garajımızda, Konya merkezde hizmet sunmaktayız.

 

   Şekercan Frigo; alanında uzman kadrosu, sorunsuz taşımacılık hizmeti ile  soğuk taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir.Başta Irak, Azerbeycan, Gürcistan ve Bulgaristan olmak üzere yurtiçi ve yurtdışı  taşımalarınızda hizmetinizdedir.Firmamız;  vermiş olduğu hizmette gerçekleştirebileceği sözleri veren, sözünü yerine getiren ve güvene dayalı işbirliğini temel felsefe olarak kabul eden bir anlayışla hizmet veriyor. Modern standartlarda frigofirik araç filomuz ile sektörün lideri olma hedefindeyiz.Bu kapsamda; 30 adet aracımızda  Türkiye’nin lider araç takip sistemi Arvento’yu kullanıyoruz. Bu sayede aracın kaç derecede seyahat  ettiğini ısı sensörleri ile görebiliyor ve istenildiği takdirde müşterilerimiz ile anında bilgi akışı sağlıyoruz. Araçlarımız sektör standartlarının üzerinde bir donanıma sahip olup; soğutucu motorları  Thermo King SLX200 ünitedir.+30 ile -28 ısı dereceleri arasında siz müşterilerimizin talep ettiği şekilde ürününüzü güvenli ve seri bir şekilde hedefe ulaştırıyoruz.

 

   Şekercan ailesi olarak; başarının inovasyon ve eğitim ile geleceğine inanıyoruz. Bunun için, tüm personelimiz her ay periyodik olarak eğitim almaktadır. ‘Önce iş güvenliği’ politikamız gereği; çalışma ortamı, araç filosu, iş ekipmanı ile çevre şartlarını dikkate alarak meydana gelebilecek acil durumları önceden değerlendirerek, çalışanları ve çalışma çevresini etkilemesi mümkün ve muhtemel durumları belirliyoruz . Bunların olumsuz etkilerini önleyici ve denetleyici çalışmalar yapıyoruz.

 

   Firmamız, teknolojik yatırımları, modern araç filosu, kaliteye verdiği önem, müşteri memnuniyeti ilkesi, sektördeki bilgi ve tecrübesi ile her geçen gün büyümektedir.

 

 

meta221 copy